V575LT40CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V575LT40CPX2855 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V575LT40CPX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 910V 6.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V575LT40CPX2855.pdf
  • Pranešimas
V575LT40CPX2855 specifikacijos
Dalies numeris V575LT40CPX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 910V 6.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 113449 pcs Duomenų lapas V575LT40CPX2855.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 910V Varistorio įtampa (min) 819V
Varistorio įtampa (maks.) 1.001kV Serija C-III
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 575V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 230J
Išsamus aprašymas 910V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA