V575LT40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V575LT40A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V575LT40A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V575LT40A.pdf
  • Pranešimas
V575LT40A specifikacijos
Dalies numeris V575LT40A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4881 pcs Duomenų lapas V575LT40A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 910V Varistorio įtampa (min) 819V
Varistorio įtampa (maks.) 1.001kV Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 730V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 575V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 120J
Išsamus aprašymas 910V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 4.5kA
Talpa @ dažnumas 220pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V575LT10PX2855
V575LT10PX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 236939 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V575LS80CP
V575LS80CP
apibūdinimas: VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 57094 pcs
parsisiųsti: V575LS80CP.pdf
RFQ
V575LT40AP
V575LT40AP
apibūdinimas: VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM