V510LS80BPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V510LS80BPX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V510LS80BPX10 specifikacijos
Dalies numeris V510LS80BPX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88222 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 799V Varistorio įtampa (min) 738V
Varistorio įtampa (maks.) 860V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 675V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 510V
Energija 190J Išsamus aprašymas 799V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 500pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V510LS80BP
V510LS80BP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM