V510LS40APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V510LS40APX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V510LS40APX2855 specifikacijos
Dalies numeris V510LS40APX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 121556 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 820V Varistorio įtampa (min) 738V
Varistorio įtampa (maks.) 902V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 675V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 510V
Energija 110J Išsamus aprašymas 820V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 250pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V510LS80BPX10
V510LS80BPX10
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 88222 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V510LS40AP
V510LS40AP
apibūdinimas: VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 134061 pcs
parsisiųsti: V510LS40AP.pdf
RFQ
V510LS10P
V510LS10P
apibūdinimas: VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM
parsisiųsti:
V510LS40A
V510LS40A