V510LS10PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V510LS10PX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V510LS10PX2855 specifikacijos
Dalies numeris V510LS10PX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 236372 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 820V Varistorio įtampa (min) 738V
Varistorio įtampa (maks.) 902V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 675V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 510V
Energija 63J Išsamus aprašymas 820V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 2.5kA Talpa @ dažnumas 90pF @ 1MHz