V5.5MLN41206WH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V5.5MLN41206WH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V5.5MLN41206WH
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 8.95V 30A 1206
Duomenų lapai: V5.5MLN41206WH.pdf
  • Pranešimas
V5.5MLN41206WH specifikacijos
Dalies numeris V5.5MLN41206WH Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 8.95V 30A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 136548 pcs Duomenų lapas V5.5MLN41206WH.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 8.95V Varistorio įtampa (min) 7.1V
Varistorio įtampa (maks.) 10.8V Serija MLN
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai F3836TR
V5.5MLN41206WH-ND
V55MLN41206WH
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 5.5V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 4V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.10J
Išsamus aprašymas 8.95V 30A Varistor 4 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Dabartinis - "Surge" 30A
Talpa @ dažnumas 300pF @ 1MHz