V5.5MLA1206WH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V5.5MLA1206WH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V5.5MLA1206WH
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 8.2V 150A 1206
Duomenų lapai: 1.V5.5MLA1206WH.pdf2.V5.5MLA1206WH.pdf
  • Pranešimas
V5.5MLA1206WH specifikacijos
Dalies numeris V5.5MLA1206WH Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 8.2V 150A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5860 pcs Duomenų lapas 1.V5.5MLA1206WH.pdf2.V5.5MLA1206WH.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 8.2V Varistorio įtampa (min) 7.1V
Varistorio įtampa (maks.) 9.3V Serija MLA
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 5.5V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 4V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.40J
Išsamus aprašymas 8.2V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Dabartinis - "Surge" 150A
Talpa @ dažnumas 3500pF @ 1MHz