V5.5MLN41206WA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V5.5MLN41206WA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 8.95V 30A 1206
Duomenų lapai: V5.5MLN41206WA.pdf
  • Pranešimas
V5.5MLN41206WA specifikacijos
Dalies numeris V5.5MLN41206WA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 8.95V 30A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 144441 pcs Duomenų lapas V5.5MLN41206WA.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 8.95V Varistorio įtampa (min) 7.1V
Varistorio įtampa (maks.) 10.8V Serija MLN
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 5.5V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 4V
Energija 0.10J Išsamus aprašymas 8.95V 30A Varistor 4 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Dabartinis - "Surge" 30A Talpa @ dažnumas 3500pF @ 1MHz