V480LU7PX2855
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V480LU7PX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V480LU7PX2855 specifikacijos
Dalies numeris V480LU7PX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 257835 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 750V Varistorio įtampa (min) 675V
Varistorio įtampa (maks.) 825V Serija LU
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 640V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 480V
Energija 35J Išsamus aprašymas 750V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 50pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V480LU80CPX2855
V480LU80CPX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 77942 pcs
parsisiųsti: V480LU80CPX2855.pdf
RFQ
V480LU80CPX10
V480LU80CPX10
Sandelyje: 90536 pcs
parsisiųsti: V480LU80CPX10.pdf
RFQ
V480LU7P
V480LU7P
apibūdinimas: VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM