V480LTX80B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V480LTX80B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V480LTX80B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 730V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V480LTX80B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
6 pcs
  • Pranešimas
V480LTX80B specifikacijos
Dalies numeris V480LTX80B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 730V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1057 pcs Duomenų lapas V480LTX80B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 730V Varistorio įtampa (min) 670V
Varistorio įtampa (maks.) 790V Serija LT
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 640V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 480V
Energija 180J Išsamus aprašymas 730V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm