V480LU40APX2855
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V480LU40APX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V480LU40APX2855 specifikacijos
Dalies numeris V480LU40APX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 174211 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 750V Varistorio įtampa (min) 675V
Varistorio įtampa (maks.) 825V Serija LU
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 640V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 480V
Energija 105J Išsamus aprašymas 750V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 270pF @ 1MHz