V300LC40CPX745
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LC40CPX745 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300LC40CPX745
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 455V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V300LC40CPX745.pdf
  • Pranešimas
V300LC40CPX745 specifikacijos
Dalies numeris V300LC40CPX745 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 455V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73557 pcs Duomenų lapas V300LC40CPX745.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 455V Varistorio įtampa (min) 420V
Varistorio įtampa (maks.) 490V Serija C-III
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 335J
Išsamus aprašymas 455V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 120pF @ 1MHz