V300LS10CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LS10CPX2855 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300LS10CPX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V300LS10CPX2855.pdf
  • Pranešimas
V300LS10CPX2855 specifikacijos
Dalies numeris V300LS10CPX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 168972 pcs Duomenų lapas V300LS10CPX2855.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija C-III
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 75J
Išsamus aprašymas 470V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Dabartinis - "Surge" 3.5kA
Talpa @ dažnumas 180pF @ 1MHz