V300LC40APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LC40APX10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300LC40APX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V300LC40APX10.pdf
  • Pranešimas
V300LC40APX10 specifikacijos
Dalies numeris V300LC40APX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 155442 pcs Duomenų lapas V300LC40APX10.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija LC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 405V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V
Energija 165J Išsamus aprašymas 470V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 800pF @ 1MHz