V300LC2PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300LC2PX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 490V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V300LC2PX2855 specifikacijos
Dalies numeris V300LC2PX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 490V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 402417 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 490V Varistorio įtampa (min) 441V
Varistorio įtampa (maks.) 539V Serija LC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 405V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V
Energija 25J Išsamus aprašymas 490V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 70pF @ 1MHz