V250LT40BP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V250LT40BP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V250LT40BP.pdf
  • Pranešimas
V250LT40BP specifikacijos
Dalies numeris V250LT40BP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 161612 pcs Duomenų lapas V250LT40BP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 383.5V Varistorio įtampa (min) 354V
Varistorio įtampa (maks.) 413V Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 330V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V
Energija 130J Išsamus aprašymas 383.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 1000pF @ 1MHz