V250LT40AP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V250LT40AP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V250LT40AP.pdf
  • Pranešimas
V250LT40AP specifikacijos
Dalies numeris V250LT40AP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 154856 pcs Duomenų lapas V250LT40AP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 390V Varistorio įtampa (min) 351V
Varistorio įtampa (maks.) 429V Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai V250LT40A
V250LT40A-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 330V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 130J
Išsamus aprašymas 390V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 1000pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V250LT20CPX2855
V250LT20CPX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 124926 pcs
parsisiųsti: V250LT20CPX2855.pdf
RFQ
V250LT2PX2855
V250LT2PX2855
apibūdinimas: VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 454129 pcs
parsisiųsti: V250LT2PX2855.pdf
RFQ
V250LT4
V250LT4
apibūdinimas: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM