V250LT40APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V250LT40APX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V250LT40APX10.pdf
  • Pranešimas
V250LT40APX10 specifikacijos
Dalies numeris V250LT40APX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 181361 pcs Duomenų lapas V250LT40APX10.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 390V Varistorio įtampa (min) 351V
Varistorio įtampa (maks.) 429V Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 330V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V
Energija 130J Išsamus aprašymas 390V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 1000pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V250LT40APX2855
V250LT40APX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 130137 pcs
parsisiųsti: V250LT40APX2855.pdf
RFQ
V250LT4
V250LT4
apibūdinimas: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM