V250LA40BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V250LA40BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V250LA40BP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V250LA40BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V250LA40BP specifikacijos
Dalies numeris V250LA40BP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 159119 pcs Duomenų lapas V250LA40BP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 383.5V Varistorio įtampa (min) 354V
Varistorio įtampa (maks.) 413V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F3035
V250LA40BP-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 330V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 130J
Išsamus aprašymas 383.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 1000pF @ 1MHz