V250LA40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V250LA40A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V250LA40A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V250LA40A.pdf
  • Pranešimas
V250LA40A specifikacijos
Dalies numeris V250LA40A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5791 pcs Duomenų lapas V250LA40A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 390V Varistorio įtampa (min) 351V
Varistorio įtampa (maks.) 429V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 330V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 130J
Išsamus aprašymas 390V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 1000pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V250LA20C
V250LA20C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 4851 pcs
parsisiųsti: V250LA20C.pdf
RFQ
V250LA40B
V250LA40B
apibūdinimas: VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 6037 pcs
parsisiųsti: V250LA40B.pdf
RFQ
V250LA4
V250LA4
apibūdinimas: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM