V250LA40B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V250LA40B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V250LA40B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V250LA40B.pdf
  • Pranešimas
V250LA40B specifikacijos
Dalies numeris V250LA40B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6037 pcs Duomenų lapas V250LA40B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 383.5V Varistorio įtampa (min) 354V
Varistorio įtampa (maks.) 413V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 330V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 130J
Išsamus aprašymas 383.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 1000pF @ 1MHz