V230LA40CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LA40CPX10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V230LA40CPX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V230LA40CPX10 specifikacijos
Dalies numeris V230LA40CPX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100306 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 360V Varistorio įtampa (min) 324V
Varistorio įtampa (maks.) 396V Serija C-III
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 230V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 280J
Išsamus aprašymas 360V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 7000pF @ 1MHz