V230LA40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LA40A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V230LA40A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V230LA40A.pdf
  • Pranešimas
V230LA40A specifikacijos
Dalies numeris V230LA40A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5389 pcs Duomenų lapas V230LA40A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 360V Varistorio įtampa (min) 324V
Varistorio įtampa (maks.) 396V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 300V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 230V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 122J
Išsamus aprašymas 360V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 1100pF @ 1MHz