V230LA40APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V230LA40APX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V230LA40APX10 specifikacijos
Dalies numeris V230LA40APX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 180826 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 360V Varistorio įtampa (min) 324V
Varistorio įtampa (maks.) 396V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 300V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 230V
Energija 122J Išsamus aprašymas 360V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 1100pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V230LA40APX2855
V230LA40APX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 130335 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V230LA20C
V230LA20C
apibūdinimas: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 4101 pcs
parsisiųsti: V230LA20C.pdf
RFQ
V230LA40A
V230LA40A
parsisiųsti: V230LA40A.pdf
V230LA20CP
V230LA20CP
parsisiųsti: V230LA20CP.pdf
V230LA40C
V230LA40C
apibūdinimas: VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
parsisiųsti: V230LA40C.pdf
V230LA40AP
V230LA40AP