V18MLA0603NT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA0603NT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V18MLA0603NT
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 25V 30A 0603
Duomenų lapai: 1.V18MLA0603NT.pdf2.V18MLA0603NT.pdf
  • Pranešimas
V18MLA0603NT specifikacijos
Dalies numeris V18MLA0603NT Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 25V 30A 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 413128 pcs Duomenų lapas 1.V18MLA0603NT.pdf2.V18MLA0603NT.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 25V Varistorio įtampa (min) 22V
Varistorio įtampa (maks.) 28V Serija MLA
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 18V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V
Energija 0.10J Išsamus aprašymas 25V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Dabartinis - "Surge" 30A Talpa @ dažnumas 120pF @ 1MHz