V18MLA0603H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA0603H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V18MLA0603H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 25V 30A 0603
Duomenų lapai: 1.V18MLA0603H.pdf2.V18MLA0603H.pdf
  • Pranešimas
V18MLA0603H specifikacijos
Dalies numeris V18MLA0603H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 25V 30A 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 479889 pcs Duomenų lapas 1.V18MLA0603H.pdf2.V18MLA0603H.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 25V Varistorio įtampa (min) 22V
Varistorio įtampa (maks.) 28V Serija MLA
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai F2181TR
V18MLA0603
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 18V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.10J
Išsamus aprašymas 25V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Dabartinis - "Surge" 30A
Talpa @ dažnumas 120pF @ 1MHz