V18MLA0603NH
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
V18MLA0603NH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V18MLA0603NH
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 25V 30A 0603
Duomenų lapai: V18MLA0603NH.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
V18MLA0603NH specifikacijos
Dalies numeris V18MLA0603NH Gamintojas Littelfuse Inc.
apibūdinimas VARISTOR 25V 30A 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 425830 pcs Duomenų lapas V18MLA0603NH.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 22V Varistorio įtampa (maks.) 25V
Serija MLA RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Polarizacija 0603 (1608 Metric) Orientacija 1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Poros skaičius 18VDC
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 14VAC Didžiausias kintamosios srovės įtampa 0.10J
Gamintojo kodas V18MLA0603NH Energija 30A
apibūdinimas VARISTOR 25V 30A 0603 Dabartinis - "Surge" 28V
Talpa @ dažnumas 120pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V18MLA0603NHAUTO
V18MLA0603NHAUTO
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 25V 30A 0603