V180ZS1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V180ZS1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V180ZS1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: V180ZS1P.pdf
  • Pranešimas
V180ZS1P specifikacijos
Dalies numeris V180ZS1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 475950 pcs Duomenų lapas V180ZS1P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 180V Varistorio įtampa (min) 162V
Varistorio įtampa (maks.) 198V Serija ZS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 153V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 115V
Energija 10J Išsamus aprašymas 180V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 320pF @ 1MHz