V180ZS10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V180ZS10P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V180ZS10P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V180ZS10P.pdf
  • Pranešimas
V180ZS10P specifikacijos
Dalies numeris V180ZS10P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 260065 pcs Duomenų lapas V180ZS10P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 180V Varistorio įtampa (min) 162V
Varistorio įtampa (maks.) 198V Serija ZS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 153V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 115V
Energija 35J Išsamus aprašymas 180V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 1190pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V180ZS20P
V180ZS20P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 180V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 162660 pcs
parsisiųsti: V180ZS20P.pdf
RFQ
V180ZS10PX2855
V180ZS10PX2855
apibūdinimas: VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM