V180ZS5P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V180ZS5P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V180ZS5P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 180V 2.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V180ZS5P.pdf
  • Pranešimas
V180ZS5P specifikacijos
Dalies numeris V180ZS5P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 180V 2.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 330614 pcs Duomenų lapas V180ZS5P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 180V Varistorio įtampa (min) 162V
Varistorio įtampa (maks.) 198V Serija ZS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 153V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 115V
Energija 18J Išsamus aprašymas 180V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 2.5kA Talpa @ dažnumas 465pF @ 1MHz