V175LT10C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LT10C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V175LT10C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V175LT10C.pdf
  • Pranešimas
V175LT10C specifikacijos
Dalies numeris V175LT10C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5851 pcs Duomenų lapas V175LT10C.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija C-III
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 110J Išsamus aprašymas 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 5000pF @ 1MHz