V175LT10A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LT10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V175LT10A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V175LT10A.pdf
  • Pranešimas
V175LT10A specifikacijos
Dalies numeris V175LT10A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5125 pcs Duomenų lapas V175LT10A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 225V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 55J
Išsamus aprašymas 270V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 4.5kA
Talpa @ dažnumas 700pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V175LT10AP
V175LT10AP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM