V175LS5PX1347
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V175LS5PX1347
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V175LS5PX1347.pdf
  • Pranešimas
V175LS5PX1347 specifikacijos
Dalies numeris V175LS5PX1347 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 291731 pcs Duomenų lapas V175LS5PX1347.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 225V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V
Energija 30J Išsamus aprašymas 270V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 2.5kA Talpa @ dažnumas 350pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V175LS5
V175LS5
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 270V 2.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 4999 pcs
parsisiųsti: V175LS5.pdf
RFQ
V175LS5P
V175LS5P