V140LA10C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V140LA10C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V140LA10C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V140LA10C.pdf
  • Pranešimas
V140LA10C specifikacijos
Dalies numeris V140LA10C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4638 pcs Duomenų lapas V140LA10C.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 220V Varistorio įtampa (min) 198V
Varistorio įtampa (maks.) 242V Serija C-III
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 140V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 90J Išsamus aprašymas 220V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 5000pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V140LA10CP
V140LA10CP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM