V140LA10A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V140LA10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V140LA10A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V140LA10A.pdf
  • Pranešimas
V140LA10A specifikacijos
Dalies numeris V140LA10A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3992 pcs Duomenų lapas V140LA10A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 220V Varistorio įtampa (min) 198V
Varistorio įtampa (maks.) 242V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 180V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 140V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 42J
Išsamus aprašymas 220V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 4.5kA
Talpa @ dažnumas 9000pF @ 1MHz