V140LA20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V140LA20A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V140LA20A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V140LA20A.pdf
  • Pranešimas
V140LA20A specifikacijos
Dalies numeris V140LA20A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5926 pcs Duomenų lapas V140LA20A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 220V Varistorio įtampa (min) 198V
Varistorio įtampa (maks.) 242V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 180V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 140V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 75J
Išsamus aprašymas 220V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 1750pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V140LA10CPX2855
V140LA10CPX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 137151 pcs
parsisiųsti: V140LA10CPX2855.pdf
RFQ
V140LA20CP
V140LA20CP
apibūdinimas: VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 120593 pcs
parsisiųsti: V140LA20CP.pdf
RFQ
V140LA20APX2855
V140LA20APX2855
apibūdinimas: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
parsisiųsti: V140LA20APX2855.pdf
V140LA2
V140LA2
apibūdinimas: VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
parsisiųsti: V140LA2.pdf
V140LA20C
V140LA20C
parsisiųsti: V140LA20C.pdf
V140LA20APX10
V140LA20APX10
parsisiųsti: V140LA20APX10.pdf
V140LA10AP
V140LA10AP
apibūdinimas: VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM
parsisiųsti: V140LA10AP.pdf
V140LA10CP
V140LA10CP
parsisiųsti: V140LA10CP.pdf
V140LA20APX1347
V140LA20APX1347
parsisiųsti: V140LA20APX1347.pdf
V140LA10APX2855
V140LA10APX2855
parsisiųsti: V140LA10APX2855.pdf
V140LA20AP
V140LA20AP
parsisiųsti: V140LA20AP.pdf
V140LA10C
V140LA10C
parsisiųsti: V140LA10C.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus