V10E300PL3B7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V10E300PL3B7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V10E300PL3B7.pdf
  • Pranešimas
V10E300PL3B7 specifikacijos
Dalies numeris V10E300PL3B7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 298577 pcs Duomenų lapas V10E300PL3B7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 385V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V
Energija 60J Išsamus aprašymas 470V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 180pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V10E320AUTO
V10E320AUTO
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Sandelyje: 237257 pcs
parsisiųsti: V10E320AUTO.pdf
RFQ
V10E300PL2T7
V10E300PL2T7
apibūdinimas: VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 292239 pcs
parsisiųsti: V10E300PL2T7.pdf
RFQ
V10E300P
V10E300P
Gamintojai: Littelfuse Inc.