V10E300PL2A7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V10E300PL2A7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V10E300PL2A7.pdf
  • Pranešimas
V10E300PL2A7 specifikacijos
Dalies numeris V10E300PL2A7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 318257 pcs Duomenų lapas V10E300PL2A7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 385V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V
Energija 60J Išsamus aprašymas 470V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 180pF @ 1MHz