V10E300PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V10E300PL1T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V10E300PL1T.pdf
  • Pranešimas
V10E300PL1T specifikacijos
Dalies numeris V10E300PL1T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 298478 pcs Duomenų lapas V10E300PL1T.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 385V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V
Energija 60J Išsamus aprašymas 470V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 180pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V10E300AUTO2T
V10E300AUTO2T
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Sandelyje: 248787 pcs
parsisiųsti: V10E300AUTO2T.pdf
RFQ
V10E300P
V10E300P
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 361040 pcs
parsisiųsti: V10E300P.pdf
RFQ
V10E300
V10E300