TMOV25SP130M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV25SP130M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV25SP130M
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 205V 20KA SQUARE 28MM
Duomenų lapai: TMOV25SP130M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
TMOV25SP130M specifikacijos
Dalies numeris TMOV25SP130M Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 205V 20KA SQUARE 28MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33172 pcs Duomenų lapas TMOV25SP130M.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 205V Varistorio įtampa (min) 184.5V
Varistorio įtampa (maks.) 225.5V Serija TMOV® 25S
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Square 28mm, 3 Lead
Kiti vardai F5321
TMOV25SP130M-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 170V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 190J Išsamus aprašymas 205V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 28mm, 3 Lead
Dabartinis - "Surge" 20kA Talpa @ dažnumas 2800pF @ 1MHz