TMOV25SP175E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV25SP175E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV25SP175E
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 20KA SQUARE 28MM
Duomenų lapai: TMOV25SP175E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
TMOV25SP175E specifikacijos
Dalies numeris TMOV25SP175E Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 20KA SQUARE 28MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28481 pcs Duomenų lapas TMOV25SP175E.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija TMOV® 25S
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Square 28mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 225V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V
funkcijos Thermally Protected Energija 250J
Išsamus aprašymas 270V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 28mm Dabartinis - "Surge" 20kA
Talpa @ dažnumas 1900pF @ 1MHz