TMOV20RP750ML1B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP750ML1B7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV20RP750ML1B7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1200V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: TMOV20RP750ML1B7.pdf
  • Pranešimas
TMOV20RP750ML1B7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV20RP750ML1B7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1200V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63090 pcs Duomenų lapas TMOV20RP750ML1B7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1.2kV Varistorio įtampa (min) 1.08kV
Varistorio įtampa (maks.) 1.32kV Serija iTMOV®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm 3-Lead
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 970V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 750V
funkcijos Thermally Protected Energija 480J
Išsamus aprašymas 1.2kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm 3-Lead Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 175pF @ 1MHz