TMOV20RP320EL2B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP320EL2B7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV20RP320EL2B7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: TMOV20RP320EL2B7.pdf
  • Pranešimas
TMOV20RP320EL2B7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV20RP320EL2B7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89635 pcs Duomenų lapas TMOV20RP320EL2B7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 459V
Varistorio įtampa (maks.) 561V Serija TMOV®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 420V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V
funkcijos Thermally Protected Energija 270J
Išsamus aprašymas 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 750pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TMOV20RP300EL3T7
TMOV20RP300EL3T7
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: THERMALLY PROTECTED VARISTOR 20M
Sandelyje: 90488 pcs
parsisiųsti: TMOV20RP300EL3T7.pdf
RFQ
TMOV20RP320ML2B7
TMOV20RP320ML2B7
apibūdinimas: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 86886 pcs
parsisiųsti: TMOV20RP320ML2B7.pdf
RFQ
TMOV20RP320E
TMOV20RP320E