TMOV20RP320EL4B1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV20RP320EL4B1
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: TMOV20RP320EL4B1.pdf
  • Pranešimas
TMOV20RP320EL4B1 specifikacijos
Dalies numeris TMOV20RP320EL4B1 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5642 pcs Duomenų lapas TMOV20RP320EL4B1.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 459V
Varistorio įtampa (maks.) 561V Serija TMOV®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 420V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 270J Išsamus aprašymas 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 750pF @ 1MHz