TMOV20RP300EL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP300EL2T7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV20RP300EL2T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: TMOV20RP300EL2T7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
  • Pranešimas
TMOV20RP300EL2T7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV20RP300EL2T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59778 pcs Duomenų lapas TMOV20RP300EL2T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija TMOV®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F6261TR
TMOV20RP300EL2T7-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 385V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 250J Išsamus aprašymas 470V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 800pF @ 1MHz