SZ1SMB160AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB160AT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SZ1SMB160AT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 160V 259V SMB
Duomenų lapai: 1.SZ1SMB160AT3G.pdf2.SZ1SMB160AT3G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SZ1SMB160AT3G specifikacijos
Dalies numeris SZ1SMB160AT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 160V 259V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123359 pcs Duomenų lapas 1.SZ1SMB160AT3G.pdf2.SZ1SMB160AT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 160V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 259V
Įtampa - suskirstymas (min) 178V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai F11545CT
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.3A
Talpa @ dažnumas 125pF @ 1MHz Programos Automotive