SZ1SMB16CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB16CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SZ1SMB16CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 16V 26V SMB
Duomenų lapai: SZ1SMB16CAT3G.pdf
  • Pranešimas
SZ1SMB16CAT3G specifikacijos
Dalies numeris SZ1SMB16CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 16V 26V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 162659 pcs Duomenų lapas SZ1SMB16CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 16V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 26V
Įtampa - suskirstymas (min) 17.8V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija Automotive, AEC-Q101
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai F11547DKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 23.1A Talpa @ dažnumas 520pF @ 1MHz