SZ1SMB13CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB13CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SZ1SMB13CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 13V 21.5V SMB
Duomenų lapai: SZ1SMB13CAT3G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SZ1SMB13CAT3G specifikacijos
Dalies numeris SZ1SMB13CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 13V 21.5V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 173190 pcs Duomenų lapas SZ1SMB13CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 13V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 21.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 14.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija Automotive, AEC-Q101
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai F11540CT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 27.9A Talpa @ dažnumas 630pF @ 1MHz