SZ1SMA18CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMA18CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SZ1SMA18CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 18V 29.2V SMA
Duomenų lapai: 1.SZ1SMA18CAT3G.pdf2.SZ1SMA18CAT3G.pdf
  • Pranešimas
SZ1SMA18CAT3G specifikacijos
Dalies numeris SZ1SMA18CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 18V 29.2V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 164904 pcs Duomenų lapas 1.SZ1SMA18CAT3G.pdf2.SZ1SMA18CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMA Serija Automotive, AEC-Q101
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai F11509TR
SZ1SMA18CAT3G-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 13.7A Talpa @ dažnumas 335pF @ 1MHz