SZ1SMA15AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMA15AT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SZ1SMA15AT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 15V 24.4V SMA
Duomenų lapai: 1.SZ1SMA15AT3G.pdf2.SZ1SMA15AT3G.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SZ1SMA15AT3G specifikacijos
Dalies numeris SZ1SMA15AT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 15V 24.4V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 265065 pcs Duomenų lapas 1.SZ1SMA15AT3G.pdf2.SZ1SMA15AT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 15V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 24.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 16.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Kiti vardai F11504DKR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 37 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 16.4A
Talpa @ dažnumas 758pF @ 1MHz Programos Automotive